Cariere

Cariere

Angajam contabil – 2 posturi

Candidatul ideal

  • inteligent;
  • curios;
  • politicos;
  • atent;
  • motivat;
  • utilizator avansat computer.

Descrierea jobului

  • Contabilizează facturile emise pentru clienții interni;
  • Înregistrează încasările și plățile în lei conform extrasului de cont;
  • Operează încasările și plățile în numerar conform registrului de casă;
  • Operează avansurile de trezorerie conform deconturilor;
  • Înregistrează facturi de prestații furnizori interni;
  • Înregistrează intrări de marfă în baza documentelor primite de la magazie (facturi interne, facturi externe, DVI și NIR);
  • Întocmește balanțe de verificare pentru clienți (sub supraveghere);
  • Întocmește situațiile financiare pentru clienți (sub supraveghere).

Avantaje

  • Contract de muncă;
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Prime de vacanță;
  • Program flexibil pentru studenți;
  • Posibilitate de lucru remote;
  • Echivalare stagiu CECCAR.

Fie ca esti la inceput de cariera sau ai experienta vasta, aplica la ErsteCont si te vom ajuta sa-ti gasesti locul potrivit intr-o echipa profesionista.

Contact:

Email: erste@erstecont.ro. Tel: 0755.388.605 – Gordana Teodorescu.